Jaripatka, Nagpur, Maharashtra
GST No. 27AXHPK2218E1ZR
Approx. Rs 3,500 / BoxGet Latest Price
Product Details:| Strength | 20 mg |
| Packaging Size | 1*10 Tablets |
| Packaging Type | Strips |
| Manufacturer | CURIOUS HEAD |
| Usages | To regain weight or muscle |
Approx. Rs 2,500 / BoxGet Latest Price
Product Details:| Strength | 10 mg |
| Packaging Size | 1*10 Tablets |
| Packaging Type | Strips |
| Manufacturer | CURIOUS HEAD |
| Usages | To regain weight or muscle |
Approx. Rs 250 / StripGet Latest Price
Product Details:| Strength | 30mg |
| Brand | zopstar |
| Composition | Zopiclone BP |
| Packaging Size | 10 × 10 tablets |
| Shelf Life | 24 months |
| Packaging Type | Blister Pack |
| Storage Conditions | Store Below 30°C |
| Manufacturer | Dr.Glexx |
Approx. Rs 600 / StripGet Latest Price
Product Details:| Dose/Strength | 10 mg |
| Packaging Size | 100 Tablets |
| Packaging Type | Strip |
| Brand | Dr. Glexx |
| Manufacturer | CURIOUS HEAD |
Approx. Rs 675 / BottleGet Latest Price
Product Details:| Net Quantity | 30ml |
| Skin Type | All Skin Types |
| Form | Lotion |
| Ideal For | Adults |
| Application Area | Body |
| Packaging Type | Bottle with Pump |
Approx. Rs 154 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Strength | 0.3% + 1.5% |
| Pack Size | 30 g |
| Usage | Anal Fissure |
| Dosage Form | Cream |
| Prescription | Prescription |
| Pack Type | Tube |
| Shelf Life | 24 months |
Approx. Rs 3,375 / StripGet Latest Price
Product Details:| Strength | 40 mg |
| Brand | ENDACE OS |
| Pack Type | Bottle |
| Tablets per Pack | 120ml |
| Form | Oral Suspension |
| Usage | Cancer Care |
| Prescription Type | Prescription |
Approx. Rs 5,400 / BoxGet Latest Price
Product Details:| Strength | 40 mg |
| Brand | ENDACE OS |
| Pack Type | Bottle |
| Tablets per Pack | 240ml |
| Form | Oral Suspension |
| Usage | Cancer Care |
| Prescription Type | Prescription |
Explore More Products
© Curious Heads Pharmaceuticals. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited